Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Blog

Ktoré Pilates cviky sú vhodné pre začiatočníkov?

Zatial žiadne hodnotenie
Ako na pilates pre začiatočníkov

Pilates je šport vhodný pre akékoľvek vekové kategórie. Pomáha sústredeniu a rovnováhe tela. Formuje svalstvo, zvyšuje ohybnosť, redukuje stres. Všetko snaženie vychádza zo stredu tela. Z brušných a chrbtových svalov. Základom cvičenia pilates je správne dýchanie. Podporuje spracovanie svalstva a rýchlejšie chudnutie. Ak je pilates šport, ktorý zdanlivo nie je určený na chudnutie, opak je pravdou. Pri pravidelnom a správnom  cvičení je pilates chudnutie správna voľba a vaša postava sa zoštíhľuje. Ak nemáte radi kardio športy ako jumping alebo aerobic, toto je to pravé pre vás.

Termoprádlo na lyžovanie - Čo je dobré obliecť si na svah?

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Vrstvy lyziarske oblecenie

Oblečenie na lyžovanie by malo spĺňať niekoľko základných podmienok. Kvalitné lyžiarske oblečenie, ktoré budete mať na sebe, by v prvom rade nemalo premoknúť. Malo by vás chrániť a zahriať pred nepríjemným počasím, mať funkčné prvky a odvádzať pot od pokožky. Aby oblečenie spĺňalo všetky tieto podmienky je potrebné mať viac vrstiev. Preto treba tieto vrstvy oblečenia správne nakombinovať a vybrať vhodné materiály. Aby ste si užili lyžovanie a neriešili, či vám je teplo alebo zima.

Ako si vybrať sťahujúce alebo športové prádlo

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Sťahovacie a športové prádlo

Firmy FarmaCell Relaxan zaisťujú štandardy prvej triedy podporujúce zdravý životný štýl, sebavedomie a spokojnosť zákazníka. Ponúkame špecializované prádlo od týchto svetových značiek. Potrebujete opticky zoštíhliť, zbaviť sa celulitídy, či športovať v kvalitnom oblečení? Akým kritériám by mali vaše nároky podliehať pri špecializovanom oblečení? Prečítajte si, ako si také prádlo vybrať.

Jumping® – cvičenie na trampolíne.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Jumping

Zbavujeme sa stresu a kíl s dobrou náladou

Pripravili sme pre vás sériu článkov o kolektívnych či individuálnych športoch, pri ktorých sa najmä ženy dostatočne vybláznia. Prebiehajú v priateľskom kolektíve plnom tónov hudby. Ak ste niečo také nezažili, je na čase! A ak áno, určite si pochvaľujete, však?

Správna veľkosť podprsenky

Zatial žiadne hodnotenie
Správna veľkosť podprsenky

Správny strih a veľkosť podprsenky prospievajú vášmu zdraviu, pretože v správnej podprsenke vydržíte celý deň, poskytne vám správnu oporu pŕs a chrbta. A hlavne budete vyzerať štíhlejšie. Ako teda zistíte, či nosíte správnu veľkosť? Ak nosíte správnu veľkosť vaša podprsenka by nemala spĺňať ani jeden s týchto bodov:

Ako sa zbaviť celulitídy?

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Celulitida-na-nohach

Celulitída je označovaná za civilizačnú chorobu. Čo si s ňou počať? V lete ukazujeme svoje telo častejšie, no práve zima je ten čas, kedy by sme mali na našej pomarančovej koži zapracovať, aby na jar a v lete bola už krásna. Ženy ju neznášajú, no ťažko sa s ňou bojuje. Nižšie sa dočítate, prečo vzniká a ako by ste sa jej mohli zbaviť.

Ovocie a zelenina nie je len zdravá strava

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Ovocie a zelenina - zdravá strava

Chceli by ste vedieť, čo má antistresové účinky alebo zlepšuje koncentráciu? Aké plody detoxikujú, či pomáhajú chudnúť? Čo zvyšuje potenciu, prečisťuje dýchacie cesty alebo podporuje učenie? Niekedy v našej nevedomosti navštevujeme lekárne a konzumujeme chemicky upravené náhrady. Pritom veľa riešení nájdeme v prírode. Každý z nás by mal mať základné vedomosti o nápomocných potravinách, ktoré nám šetria peniažky i zdravie.

Denník zumbistky - Cítiť sa sexy

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Zumba pre začiatočníkov

Keď som bola na výške na stáži v Prahe, chodievala som na salsu a laicky som sa učila bachatu (rozumej za pochodu). Boli  to niekedy riadne trapasy, keď som nevedela dešifrovať krok, ku ktorému ma partner viedol. Ale tam na to všetci boli zvyknutí. Ľudia plní živočíšnej radosti. Bolo to krásne obdobie. Zumba mi ho pripomína (až na tých krásnych chlapov - tých tam postrádam). Často máme salsové kroky. Sem-tam bachatové - pre vás, ktoré nepoznáte bachatu mrknite video

Denník zumbistky – Začínam

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
zumba, zumba oblečenie, denník zumbistky

Cítila som sa trošku rozkysnutá. Pohybu málo. To, že lietam za dieťaťom nie je pre mňa ani prospešné, ani zábava. Chcela som robiť niečo, čo ma bude baviť a pričom aj vypnem. Ako vysokoškoláčku ma zaujímal tanec. Lenže, kde? Ako tancovať? Na tanečnú v mojom veku už asi ťažko pôjdem. Potom mi napadlo, že absolvujem nejaký kurz. Aj keď sa toho v našom malom meste veľa nedeje. Mám však taký problém – nerada sa začleňujem do skupín, kde sa už všetci poznajú alebo fungujú dlhší čas. Pri „kočiarovej“ prechádzke som sa od susedy dozvedela, že otvárajú nový kurz zumby. Viac mi nebolo treba.

PRED a PO oblečení sťahovacieho spodného prádla

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Sťahovacie prádlo pre moletky

V tomto fotočlánku vám ukážeme aplikáciu dvoch našich spoľahlivých a komfortných produktov. Na Fotkách veľmi pekne vidno ako reálne toto sťahovacie prádlo pomáha. Okrem toho, že je vyrobené talianskou firmou FarmaCell, ktorej výrobky nesú certifikát 1. Triedy, sú veľmi pohodlné. V dnešnom mori sťahovacieho prádla, je ťažké si vybrať. Tu vám však ponúkame dôkaz, že to naše naozaj funguje.

Stránky