Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo
dámske krátke anticelulitídne nohavice čierne S/M
Priemerné hodnotenie: 4.3 (3 hodnotení)

Anticelulitídne kr. nohavice/ zvýšený pás

Kód tovaru:
Art.113-CIERNASM
Farmacell
Cena23,00 €
Dostupnosť: 
Skladom

Anticelulitídne kr. nohavice/zvýšený pás

 • Jemné tvarovanie a zoštíhlenie tela
 • Spevňujúci efekt
 • Mimoriadne účinná masáž problematických partií, na ktorých sa vyskytuje celulitída
 • Masážny účinok pomáha predchádzať celulitíde a redukuje už vzniknuté celulitídne prejavy
 • Spevnené okraje prechádzajú vyhŕňaniu nohavíc pod oblečením
 • Vysoká priedušnosť tkaniny predchádza zapareniu pokožky aj pri náročnom športe
 • Zvýšený pás siaha až po hrudný kôš
 • Nohavice zakrývajú celú oblasť stehien až po kolená
 • Bavlnený klin so strieborným vláknom zaručuje hygienické a antibakteriálne prostredie pre citlivé intímne partie
 • Vysoká elasticita tkaniny napomáha k ľahkému navliekaniu nohavíc

Kde na tele docielite efekt?

 • Brucho – masáž zmäknutého tkaniva, efekt plochého bruška
 • Boky a pás – zosúmernenie bokov, redukcia tukových záhybov prevísajúcich nad oblečením
 • Stehná – spevnenie a zoštíhlenie, anticelulitídny účinok
 • Zadok – spevnenie, masáž svalstva s redukciou celulitídnych prejavov

Pod aké oblečenie sú krátke nohavice Farmacell vhodné?

Krátke anticelulitídne nohavice zakrývajú pás i stehná, a tak sú vhodné pod akékoľvek oblečenie, ktoré tieto partie prekrýva. Vďaka tenkej látke pod nohavicami alebo dlhou sukňou nepútajú pozornosť. Látka je schopná zachovať telesnú teplotu a prispôsobovať sa vplyvom počasia – počas leta pokožku príliš nezohrieva a v zime zasa napomáha k udržaniu optimálnej telesnej teploty. Preto je možné krátke nohavice nosiť v akomkoľvek ročnom období nezávisle od hrúbky a priehľadnosti materiálu vrchných nohavíc/sukne. 

Pre koho sú anticelulitídne krátke nohavice so zvýšeným pásom vhodné?

Masážne krátke nohavice Farmacell najviac zúžitkujú ženy, ktoré chcú zamaskovať tukové záhyby a zároveň dopriať pokožke efektívnu masáž s anticelulitídnym účinkom. Navyše je táto bielizeň vhodná aj pre aktívne športovkyne alebo ženy, ktoré relaxujú pri behu či kardiocvičenach. Krátke nohavice pokožku počas športovej aktivity stimulujú a zvýrazňujú účinok cvičenia.

Aké sú vlastnosti dámskych krátkych nohavíc Farmacell?

Tenká a elastická látka uľahčuje obliekanie krátkych nohavíc. Zosilnené okraje ich zafixujú k pokožke a predchádzajú tak nepríjemnému rolovaniu bielizne. Tkanina je napriek svojej kompresnej vlastnosti priedušná, preto sú dámske anticelulitídne nohavice vhodné aj na nosenie počas športu. Absorbujú pot a nezadržiavajú ho na pokožke, ktorá by sa jeho vplyvom mohla zapariť. Hebký klin je zárukou nielen dokonalého pohodlia intímnych partií, ale vďaka tomu, že je pretkaný striebornou niťou, poskytuje aj antibakteriálne a hygienické prostredie. Krátke nohavice napriek zvýšenému pásu netlačia a nespôsobujú pocity nepríjemného zovretia či pnutia.

Výsledný efekt anticelulitídnych krátkych nohavíc so zvýšeným pásom

Dámske krátke nohavice Farmacell tvarujú postavu a modelujú problematické partie bokov, brucha a stehien. Postavu opticky zoštíhľujú až o jednu či dve konfekčné veľkosti. Efektívne predchádzajú prevísaniu tuku na bokoch ponad lem nohavíc a pri sede či predklone minimalizujú vytváranie tukových rias na bruchu.

Štruktúra tkaniny sa počas pohybu jemne trie o pokožku, vďaka čomu sa redukujú celulitídne prejavy. Koža je neustále stimulovaná, podporuje sa jej prekrvenie a masáž takisto napomáha k aktivovaniu lymfatického obehu. Po dlhodobom nosení sú viditeľné prvé výsledky v podobe hladšej, jemnejšej a pružnejšej pokožky.

Vyrobené v Taliansku, schválené Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv SR ( ŠÚKL), UNIVERSITA DEGLI STUDI DI FERRARA - CENTRO DI COSMETOLOGIA - klinické hodnotenie účinnosti a znášanlivosti pokožky tela s cieľom zníženia celulitídy.

Používanie/Kontraindikácie: Neodporúča sa pri dermatologických ochoreniach so sekrétom, nedávnych trombózach a tehotným ženám.

Obsah látok v materiáli: 92% nylón, 8% elastan

Veľkostná tabuľka

Velkostná tabuľka

 Ak sa neviete rozhodnúť pre správnu veľkosť, vyberte si väčšiu.

Viac sa dočítate v blogoch

Keď som bola na výške na stáži v Prahe, chodievala som na salsu a laicky som sa učila bachatu (rozumej za pochodu). Boli  to niekedy riadne trapasy, keď som nevedela dešifrovať krok, ku ktorému ma partner viedol. Ale tam na to všetci boli zvyknutí.... | viac >>
Cítila som sa trošku rozkysnutá. Pohybu málo. To, že lietam za dieťaťom nie je pre mňa ani prospešné, ani zábava. Chcela som robiť niečo, čo ma bude baviť a pričom aj vypnem. Ako vysokoškoláčku ma zaujímal tanec. Lenže, kde? Ako tancovať? Na tanečnú... | viac >>
Multifunkčné masážne, termo, anticelulitídne a zjemňujúce oblečenie (najmä však spodné prádlo)) je vhodné na šport, ale aj bežný deň. Vlastnosti: - odvádza pot od pokožky - termoregulačné - priedušné  - hypoalergénne - hygienické - masážne -... | viac >>

Časté otázky (FAQ)

Čo je to mliečne vlákno? Toto nové vlákno poskytuje pokožke viac hydratácie. Koža je vyživená, jemná a hladká. Revolučná tkanina pokožku masíruje,... | viac >>