Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo
Anticelulitídne legíny / zvýšený pás / termoprádlo - čierna, veľkosť S/M (32-36)
Priemerné hodnotenie: 4.4 (5 hodnotení)

Anticelulitídne leginy/zvýšený pás / termoprádlo

Kód tovaru:
Art.133-CIERNASM
Farmacell
Cena33,00 €
Dostupnosť: 
Do dvoch týždňov

Anticelulitídne legíny/zvýšený pás/termoprádlo

 • Tenká priedušná látka
 • Jemne tvarujúci efekt postavy
 • Maximálne pohodlie pri nosení
 • Špeciálna typ tkaniny, v ktorej sa nahusto striedajú miesta s jemnou a hrubšou štruktúrou, masíruje problematické partie tela
 • Redukcia celulitídy a prevencia jej vzniku
 • Naštartovanie lymfatického obehu
 • Zoštíhlenie bokov, brucha a stehien
 • Legíny siahajú nad hrudný kôš
 • Okraje bielizne sú zosilnené, aby legíny pri pohybe držali na svojom mieste
 • Hygienický jemný klin s prímesou striebra poskytuje intímnym partiám antibakteriálne prostredie
 • Látka zachováva teplotu tela, preto sú legíny vhodné aj ako termoprádlo

Kde na tele docielite efekt?

 • Brucho – ploché brucho bez tukových rias a ovisnutej kože, masáž pokožky
 • Boky – spevnenie, redukcia tukových záhybov prevísajúcich ponad oblečenie, stimulácia pokožky
 • Stehná a lýtka – prevencia celulitídy, korekcia už vzniknutých celulitídnych prejavov, vytvarovanie nôh, optické zoštíhlenie stehien a ich spevnenie
 • Zadok – efektívna anticelulitídna masáž, spevnenie a zosúmernenie svalstva

Pod aké oblečenie sú anticelulitídne legíny Farmacell vhodné?

Tenká, elastická látka dovoľuje obliecť si na legíny akékoľvek nohavice bez ohľadu na ich materiál. Legíny sa prispôsobia krivkám tela, problematické partie jemne vytvarujú, spevnia a zoštíhlia, vďaka čomu je aj obliekanie tesnejších nohavíc omnoho jednoduchšie. Počas nosenia anticelulitídne legíny držia stabilne na svojom mieste, za čo zodpovedajú okraje so silnejšou a pružnejšou tkaninou. Legíny sa počas pohybu nevyhŕňajú ani nerolujú. Pod šatami nie sú viditeľné, nakoľko perfektne splynú s pokožkou. Vďaka ich schopnosti udržovať či zachovávať teplotu tela sú vhodné aj na nosenie pod lyžiarsku kombinézu ako termobielizeň.

Pre koho sú legíny so zvýšeným pásom určené?

Anticelulitídne legíny najviac ocenia ženy, ktoré si želajú mierne vytvarovať postavu a zároveň chcú počas celého dňa efektívne bojovať s celulitídou. Štruktúra tkaniny počas pohybu stimuluje pokožku a napomáha k jej prekrveniu. Takisto legíny potešia aktívne aj rekreačné športovkyne, ktoré chcú zosilniť účinky cvičenia.

Vlastnosti anticelulitídnych legín Farmacell

Priedušný materiál dovoľuje pokožke dýchať a napriek kompresnému účinku látka nespôsobuje pnutie ani zovretie. Legíny sa vďaka tomu pohodlne nosia počas celého dňa. Ku komfortu prispieva aj jemný bavlnený klin, ktorý je pretkaný striebornou niťou. Výsledkom je mimoriadne hygienické a antibakteriálne prostredie.

Aký je výsledný efekt legín so zvýšeným pásom?

Povrch legín so zvýšeným pásom je z vnútornej strany štruktúrovaný – striedajú sa miesta s tenšou a hrubšou látkou, ktoré pri pohybe pokožku trú. Stimulácia nie je citeľná a pokožka nepodstupuje abrazívne trenie, nakoľko vnútro legín je mimoriadne jemné a hebké. Rôznorodý povrch však dokáže aktivovať lymfatický obeh, čo napomáha k odstráneniu celulitídnych prejavov.

Primárnym pozitívnym účinkom legín je anticelulitídna masáž, avšak materiál má aj mierne kompresívne vlastnosti. Dôsledkom toho legíny formujú postavu a tvarujú problematické krivky. Najväčšie výsledky legíny prinášajú v oblasti bokov, brucha a nôh. Redukujú tukové záhyby, zafixujú ich k telu a rovnako si poradia s uvoľneným svalstvom alebo povolenou pokožkou. Počas sedenia sa na bruchu nevytvárajú tukové riasy a na bokoch tuk neprevísa cez nohavice. Nohy sú zoštíhlené a spevnené, takisto aj opticky predĺžené.

Používanie/Kontraindikácie: Neodporúča sa pri dermatologických ochoreniach so sekrétom, nedávnych trombózach a tehotným ženám.

Materiál: 92% nylón, 8% elastan

Veľkostná tabuľka

Velkostná tabuľka

 Ak sa neviete rozhodnúť pre správnu veľkosť, vyberte si väčšiu.