Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Blog

Opätovné spustenie po 15.9 2019 - oznam klientom

Ospravedlňujeme sa za nefunkčnosť objednávkového systému. Meníme distribútora a naskladňujeme nový tovar.
Opätovné spustenie bude po 15.09.2019.

Ďakujeme za pochopenie.

Vlastnosti striebra, o ktorých ste možno nevedeli

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
vlastnosti-striebra-oblecenie

Striebro. Rozšírený lesklý, biely kov, ktorý poznáme z hodín chémie. Najčastejšie si ho spojíme s náušnicami alebo retiazkami. No vedeli ste, že má omnoho širšie využitie? Vďaka jeho antibakteriálnym vlastnostiam sa využíva v lekárstve a v môdnom priemysle v podobe antibakteriálnych nohavičiek a protizápachových ponožkách. Ďalej ho nájdeme v priemysle, kde sa vďaka vodivosti využíva v rôznych oblastiach elektroniky a techniky. No a nakoniec v kozmetike, kde sa používa v boji proti poteniu sa a zápachu. 

Push-up legíny

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Push up leginy - na cvičenie, double, termo, dámske

 Push-up vlastnosť znamená, že daná časť tela bude týmto efektom zväčšená pridvihnutím. Oblečenie s touto funkciou vie pekne vytvarovať postavu a zvýrazniť to, čo chceme aby bolo výrazné. Dámske push up legíny majú za úlohu pridvihnúť zadoček tak, aby bol súmerný, guľatý a oku lahodiaci. Ženy sa cítia sebavedomejšie.

Oblečenie do fitka

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Fitness oblečenie - pre ženy, fitness legíny

Oblečenie na cvičenie by malo spĺňať určité funkcie. Ak to s fitkom myslíte vážne, nie je jedno čo si oblečiete. Fitness oblečenie je potrebné vybrať si po starostlivom uvážení. Môžete si preskúmať mnoho značiek športového oblečenia od tých drahších po tie lacnejšie. Ide o to, aby ste sa hlavne cítili pohodlne a cvičenie bolo efektné. Určite nie je dobré vziať si bavlnené tepláky, či legíny a tričko. Prečo? Dočítate sa nižšie.

Správne tehotenské oblečenie

Zatial žiadne hodnotenie

Tehotenské oblečenie, teda konfekciu s vôľou pre rastúce bruško začínajú maminky nosiť vtedy, keď sa vo svojich pôvodných veciach cítia nepohodlne. Ak sa bojíte, že v takom oblečení nebudete vyzerať príťažlivo, presvedčíme vás o opaku. Môžete sa cítiť krásne, spokojne a pohodlne v jednom. Tehotenské bruško je treba si užiť čo najviac, kým sa premení na vytúženého človiečika. V článku vám poradíme, kedy nosiť tehotenské oblečenie, aké by malo byť, kedy a prečo nosiť tehotenský pás.

Škodlivosť žiarenia v tehotenstve

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Škodlivosť žiarenia v tehotenstve

Každá žena, ktorá otehotnie má intuitívnu potrebu chrániť svoje nenarodené dieťa. Budúce mamičky sa snažia, aby prenatálny vývoj ich detí bol čo najzdravší. Samozrejme, je nutné vzdať sa fajčenia a alkoholu, ktoré prinášajú fatálne dôsledky. „Tehuľky“ sa snažia pomôcť vývoju svojho dieťatka aj obmedzovaním liekov, zmenou stravy, užívaním vitamínov a zmenami v sexuálnom živote. Často však zabúdame na negatívne pôsobenie elektromagnetického žiarenia, ktorého by sa mali tehotné ženy vyvarovať. Ak to nie je možné, mali by svoje nenarodené ratolesti pred ním chrániť dostupnými prostriedkami.

Ako správne začať doma s Jógou

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Joga cviky pre začiatočníkov - ako správne začať

Joga účinky

Byť začiatočníkom nie je ľahké pri žiadnom športe. Najmä keď chcete začať cvičiť sami doma. Pre lepšie zorientovanie v joge sme pripravili článok, ktorý pomôže každému začiatočníkovi.

Ktoré Pilates cviky sú vhodné pre začiatočníkov?

Zatial žiadne hodnotenie
Ako na pilates pre začiatočníkov

Pilates je šport vhodný pre akékoľvek vekové kategórie. Pomáha sústredeniu a rovnováhe tela. Formuje svalstvo, zvyšuje ohybnosť, redukuje stres. Všetko snaženie vychádza zo stredu tela. Z brušných a chrbtových svalov. Základom cvičenia pilates je správne dýchanie. Podporuje spracovanie svalstva a rýchlejšie chudnutie. Ak je pilates šport, ktorý zdanlivo nie je určený na chudnutie, opak je pravdou. Pri pravidelnom a správnom  cvičení je pilates chudnutie správna voľba a vaša postava sa zoštíhľuje. Ak nemáte radi kardio športy ako jumping alebo aerobic, toto je to pravé pre vás.

Termoprádlo na lyžovanie - Čo je dobré obliecť si na svah?

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Vrstvy lyziarske oblecenie

Oblečenie na lyžovanie by malo spĺňať niekoľko základných podmienok. Kvalitné lyžiarske oblečenie, ktoré budete mať na sebe, by v prvom rade nemalo premoknúť. Malo by vás chrániť a zahriať pred nepríjemným počasím, mať funkčné prvky a odvádzať pot od pokožky. Aby oblečenie spĺňalo všetky tieto podmienky je potrebné mať viac vrstiev. Preto treba tieto vrstvy oblečenia správne nakombinovať a vybrať vhodné materiály. Aby ste si užili lyžovanie a neriešili, či vám je teplo alebo zima.

Ako si vybrať sťahujúce alebo športové prádlo

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Sťahovacie a športové prádlo

Firmy FarmaCell Relaxan zaisťujú štandardy prvej triedy podporujúce zdravý životný štýl, sebavedomie a spokojnosť zákazníka. Ponúkame špecializované prádlo od týchto svetových značiek. Potrebujete opticky zoštíhliť, zbaviť sa celulitídy, či športovať v kvalitnom oblečení? Akým kritériám by mali vaše nároky podliehať pri špecializovanom oblečení? Prečítajte si, ako si také prádlo vybrať.

Jumping® – cvičenie na trampolíne.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Jumping

Zbavujeme sa stresu a kíl s dobrou náladou

Pripravili sme pre vás sériu článkov o kolektívnych či individuálnych športoch, pri ktorých sa najmä ženy dostatočne vybláznia. Prebiehajú v priateľskom kolektíve plnom tónov hudby. Ak ste niečo také nezažili, je na čase! A ak áno, určite si pochvaľujete, však?

Stránky