Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Blog

Čo je to detox
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Dlhšie dni, viac slnečného žiarenia či počasie, ktoré nám dovoľuje tráviť viac času vonku, v nás dokážu prebudiť aj sily, ktoré počas zimy spali. Príchodom jari by sa mal každý zdravý organizmus prepnúť do módu, kedy začína postupne pociťovať zvýšený príval energie. Tento čas je teda dobré využiť na to, aby sme sa viac venovali sami sebe a svojmu telu, ktoré je v zimných mesiacoch trochu zanedbávané.
 
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Legíny alebo správnejšie povedané legínsy zažili v uplynulom desaťročí obrovský rozmach a dalo by sa povedať, že tento kúsok určený výhradne pre ženy rozpútal revolúciu v obliekaní. Zatiaľ čo na niektorých ľudí legíny stále pôsobia kontroverzným dojmom, väčšina žien na ne nedá dopustiť. Ide totiž o súčasť odevu, ktorá sa vyznačuje vysokým komfortom pri nosení a zároveň je ho možné vkusne skombinovať aj s inak fádnejšími topmi či košeľami.
 

História legín

 
coronavirus - fungujeme standardne
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

Aktualizované - 9.4.2020.
Rovnako ako tisíce prevádzok na Slovensku, aj my sme sa museli rozhodnúť pre zmeny, ktoré ovplyvňujú chod nášho eshopu. Veríme však, že ich dostatočne vyvážime výrazným rozšírením zliav a dopravou zdarma pre klientov, ktorí nakúpia už za 30 eur. Tovar odosielame v bežnom režime, každý pracovný deň.

Zatial žiadne hodnotenie
Ako si vybrať sťahovaciu bielizeň tak, aby ste boli s jej výsledkom spokojní a mohli ju využívať kedykoľvek či kdekoľvek, je pomerne častá otázka ktorú nám kladiete. S nosením sťahujúceho prádla sú totiž spojené mnohé mýty a polopravdy, ktoré vám nákup nesmierne komplikujú. Rozhodli sme sa preto tie najčastejšie z nich rozobrať v tomto blogu a uľahčiť vám výber vhodnej bielizne, ktorú môžete využívať nielen na výnimočné príležitosti.
 

Na čo slúži sťahovacia spodná bielizeň?

Zatial žiadne hodnotenie

Vykúkajúce slnko začína navodzovať dojem, že môžeme od vrstiev oblečenia trochu upustiť. Avšak len čo vyjdeme von, často zistíme, že sme výber oblečenia trochu podcenili. Prudké zmeny počasia, chladné rána striedajúce teplejšie poobedia či náhle zamračená obloha, vďaka ktorej o chvíľu premokneme do nitky… Všetky tieto javy sú dôkazom toho, že hoci sa pomaličky začína otepľovať a prichádza vytúžená jar, stále by sme mali byť pripravení aj na chladné a sychravé počasie.

nohavičky
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Len máloktorá žena pri výbere alebo obliekaní nohavičiek myslí nielen na ich praktickosť či estetický dojem. Skutočnosť, či dlhodobé nosenie konkrétneho kúsku spodnej bielizne nemôže mať negatívny dopad na intímne zdravie, sa zväčša začína riešiť až vtedy, keď už je neskoro a oblasť tam dole čelí zdravotným komplikáciám. Ako sa týmto nepríjemnostiam vyhnúť, kedy siahnuť po určitom type nohavičiek, v ktorých prípadoch je lepšie dať niektorým nohavičkám stopku a vyhodiť ich zo svojho šatníka?
ples etiketa - ako sa obliecť na ples
Priemerné hodnotenie: 4 (3 hodnotení)
Kedysi to boli Fašiangy, dnes sa toto obdobie nazýva aj plesová sezóna. Oficiálne štartuje 7. januára, hneď po druhom januárovom sviatku Troch kráľov. Dĺžka plesovej sezóny je závislá od príchodu Veľkej noci, nakoľko tieto dve obdobia musí deliť presne 40dňový pôst. Ešte predtým, ako sa v kalendári objaví Popolcová streda, ktorá definitívne ukončí dni bujarej zábavy, sa nám naskytá celkom milá možnosť vyraziť si do spoločnosti. S tým je spojená aj „starosť“ s výberom vhodných šiat a s otázkou: Ako sa správne obliecť na ples?
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Brucho predstavuje oblasť, ktorá dokáže opticky postavu najviac zdeformovať, a to aj v prípade, že ostatné časti tela sú súmerné či vypracované. Jednoducho aj menšie vypuklé bruško vie vrhnúť nepekný tieň na celkový dojem. Tukové záhyby sa v tejto oblasti maskujú len veľmi ťažko, obtiahnuté oblečenie neprichádza do úvahy a postava dôsledkom toho vyzerá omnoho mohutnejšie, hoci je v iných častiach útla. Ako zhodiť z brucha, prečo sa tuk v tejto oblasti tak rýchlo ukladá a aké riziká sú spojené s tukom na brušku?
 

čo na kŕčové žily
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Kŕčové žily alebo varixy predstavujú chronické žilové ochorenie vyskytujúce sa na dolných končatinách. Hoci spočiatku nepríjemné pocity príliš nekomplikujú život a ochorenie sa javí skôr ako kozmetický problém, po čase sa z kŕčových žíl stáva doslova nepriateľ. K neliečeným varixom sa po čase pridružia aj iné zdravotné problémy, ktoré ústia do vážnych stavov a ochorení predstavujúcich nebezpečenstvo.
Podprsenka
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

 

Nájsť vhodnú dámsku podprsenku vôbec nie je ľahká výzva. Štatistiky dokonca poukazujú na to, že 70% žien nosí počas svojho života nevhodný typ podprsenky, dôsledkom čoho si môžu privodiť problémy s krčnou chrbticou, prípadne si dokážu z dlhodobého hľadiska prsia zdeformovať. Mnohokrát totiž stavia viac na vizuálny efekt než na funkčnosť a praktickosť podprsenky. Avšak už dávno neplatí, že pekná podprsenka nemôže byť pohodlná a naopak.

Stránky