Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Blog

nohavičky
Zatial žiadne hodnotenie
Len máloktorá žena pri výbere alebo obliekaní nohavičiek myslí nielen na ich praktickosť či estetický dojem. Skutočnosť, či dlhodobé nosenie konkrétneho kúsku spodnej bielizne nemôže mať negatívny dopad na intímne zdravie, sa zväčša začína riešiť až vtedy, keď už je neskoro a oblasť tam dole čelí zdravotným komplikáciám. Ako sa týmto nepríjemnostiam vyhnúť, kedy siahnuť po určitom type nohavičiek, v ktorých prípadoch je lepšie dať niektorým nohavičkám stopku a vyhodiť ich zo svojho šatníka?
ples etiketa - ako sa obliecť na ples
Priemerné hodnotenie: 4 (3 hodnotení)
Kedysi to boli Fašiangy, dnes sa toto obdobie nazýva aj plesová sezóna. Oficiálne štartuje 7. januára, hneď po druhom januárovom sviatku Troch kráľov. Dĺžka plesovej sezóny je závislá od príchodu Veľkej noci, nakoľko tieto dve obdobia musí deliť presne 40dňový pôst. Ešte predtým, ako sa v kalendári objaví Popolcová streda, ktorá definitívne ukončí dni bujarej zábavy, sa nám naskytá celkom milá možnosť vyraziť si do spoločnosti. S tým je spojená aj „starosť“ s výberom vhodných šiat a s otázkou: Ako sa správne obliecť na ples?
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Brucho predstavuje oblasť, ktorá dokáže opticky postavu najviac zdeformovať, a to aj v prípade, že ostatné časti tela sú súmerné či vypracované. Jednoducho aj menšie vypuklé bruško vie vrhnúť nepekný tieň na celkový dojem. Tukové záhyby sa v tejto oblasti maskujú len veľmi ťažko, obtiahnuté oblečenie neprichádza do úvahy a postava dôsledkom toho vyzerá omnoho mohutnejšie, hoci je v iných častiach útla. Ako zhodiť z brucha, prečo sa tuk v tejto oblasti tak rýchlo ukladá a aké riziká sú spojené s tukom na brušku?
 

čo na kŕčové žily
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)
Kŕčové žily alebo varixy predstavujú chronické žilové ochorenie vyskytujúce sa na dolných končatinách. Hoci spočiatku nepríjemné pocity príliš nekomplikujú život a ochorenie sa javí skôr ako kozmetický problém, po čase sa z kŕčových žíl stáva doslova nepriateľ. K neliečeným varixom sa po čase pridružia aj iné zdravotné problémy, ktoré ústia do vážnych stavov a ochorení predstavujúcich nebezpečenstvo.
Podprsenka
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

 

Nájsť vhodnú dámsku podprsenku vôbec nie je ľahká výzva. Štatistiky dokonca poukazujú na to, že 70% žien nosí počas svojho života nevhodný typ podprsenky, dôsledkom čoho si môžu privodiť problémy s krčnou chrbticou, prípadne si dokážu z dlhodobého hľadiska prsia zdeformovať. Mnohokrát totiž stavia viac na vizuálny efekt než na funkčnosť a praktickosť podprsenky. Avšak už dávno neplatí, že pekná podprsenka nemôže byť pohodlná a naopak.

vlastnosti-striebra-oblecenie
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

Striebro. Rozšírený lesklý, biely kov, ktorý poznáme z hodín chémie. Najčastejšie si ho spojíme s náušnicami alebo retiazkami. No vedeli ste, že má omnoho širšie využitie? Vďaka jeho antibakteriálnym vlastnostiam sa využíva v lekárstve a v môdnom priemysle v podobe antibakteriálnych nohavičiek a protizápachových ponožkách. Ďalej ho nájdeme v priemysle, kde sa vďaka vodivosti využíva v rôznych oblastiach elektroniky a techniky. No a nakoniec v kozmetike, kde sa používa v boji proti poteniu sa a zápachu. 

Push up leginy - na cvičenie, double, termo, dámske
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

 Push-up vlastnosť znamená, že daná časť tela bude týmto efektom zväčšená pridvihnutím. Oblečenie s touto funkciou vie pekne vytvarovať postavu a zvýrazniť to, čo chceme aby bolo výrazné. Dámske push up legíny majú za úlohu pridvihnúť zadoček tak, aby bol súmerný, guľatý a oku lahodiaci. Ženy sa cítia sebavedomejšie.

Fitness oblečenie - pre ženy, fitness legíny
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

Oblečenie na cvičenie by malo spĺňať určité funkcie. Ak to s fitkom myslíte vážne, nie je jedno čo si oblečiete. Fitness oblečenie je potrebné vybrať si po starostlivom uvážení. Môžete si preskúmať mnoho značiek športového oblečenia od tých drahších po tie lacnejšie. Ide o to, aby ste sa hlavne cítili pohodlne a cvičenie bolo efektné. Určite nie je dobré vziať si bavlnené tepláky, či legíny a tričko. Prečo? Dočítate sa nižšie.

správne tehotenské oblečenie
Zatial žiadne hodnotenie

Tehotenské oblečenie, teda konfekciu s vôľou pre rastúce bruško začínajú maminky nosiť vtedy, keď sa vo svojich pôvodných veciach cítia nepohodlne. Ak sa bojíte, že v takom oblečení nebudete vyzerať príťažlivo, presvedčíme vás o opaku. Môžete sa cítiť krásne, spokojne a pohodlne v jednom. Tehotenské bruško je treba si užiť čo najviac, kým sa premení na vytúženého človiečika. V článku vám poradíme, kedy nosiť tehotenské oblečenie, aké by malo byť, kedy a prečo nosiť tehotenský pás.

Škodlivosť žiarenia v tehotenstve
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

Každá žena, ktorá otehotnie má intuitívnu potrebu chrániť svoje nenarodené dieťa. Budúce mamičky sa snažia, aby prenatálny vývoj ich detí bol čo najzdravší. Samozrejme, je nutné vzdať sa fajčenia a alkoholu, ktoré prinášajú fatálne dôsledky. „Tehuľky“ sa snažia pomôcť vývoju svojho dieťatka aj obmedzovaním liekov, zmenou stravy, užívaním vitamínov a zmenami v sexuálnom živote. Často však zabúdame na negatívne pôsobenie elektromagnetického žiarenia, ktorého by sa mali tehotné ženy vyvarovať. Ak to nie je možné, mali by svoje nenarodené ratolesti pred ním chrániť dostupnými prostriedkami.

Stránky