Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo
Dámske kraťasy so zjemňujúcim efektom - biele, veľkosť S/M (32-36)
Priemerné hodnotenie: 4.5 (6 hodnotení)

Dámske kraťasy so zjemňujúcim efektom

Kód tovaru:
Art.102-BIELASM
Farmacell
Cena19,00 €
Dostupnosť: 
Skladom

Kraťasy so zjemňujúcim efektom - dámske

92% PA - Fibra Poliammidica - Nylon, 08% EA - Elastan - Elastane

 

Masážne Mini short.

Odporúčame používať  najmä pri pohybe ako je beh, cyklistika,spinning, fitness, aerobic, zumba, joga …, ale aj ako termoprádlo napr. na lyžovanie . Výsledky hovoria za všetko, preto sa práve FarmaCell Massage stal obľúbeným produktom, ktorý odporúčajú mnohí  tréneri.

Tip: Rýchlejší anticelulitídny efekt dosiahnete pri používaní nohavíc FarmaCell Massage cez deň a anticelulitídnych náplastí FarmaCell v noci.

Viac: Vyrobené v Taliansku, CE ( cetifikát o zhode ), schválené Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv SR ( ŠÚKL), UNIVERSITA DEGLI STUDI DI FERRARA - CENTRO DI COSMETOLOGIA - klinické hodnotenie účinnosti a znášanlivosti pokožky tela s cieľom zníženia celulitídy.

Používanie / Kontraindikácie:   neodporúča sa pri dermatologických ochoreniach so sekrétom, nedávnych trombózach a tehotným ženám.

Veľkostná tabuľka

Velkostna tabulka

 Ak sa neviete rozhodnúť pre správnu veľkosť, vyberte si väčšiu.

Viac sa dočítate v blogoch

Multifunkčné masážne, termo, anticelulitídne a zjemňujúce oblečenie (najmä však spodné prádlo)) je vhodné na šport, ale aj bežný deň. Vlastnosti: - odvádza pot od pokožky - termoregulačné - priedušné  - hypoalergénne - hygienické - masážne - so... | viac >>

Časté otázky (FAQ)

Je možné Vám vrátiť tovar pokiaľ by mi nevyhovovala veľkosť? Tovar môžete vrátiť, alebo vymeniť za inú veľkosť. Je to bežný postup. Ak si nie ste... | viac >>