Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo
Detské slipy (nohavičky) z Crabyon vlákna
Priemerné hodnotenie: 4.8 (4 hodnotení)

Detské slipy (nohavičky) z Crabyon vlákna

Kód tovaru:
Art. 5902-BIELAUNI
RelaXsan
Cena14,50 €
Dostupnosť: 
Skladom

71% CO Cotone, • 25% PR Fibra crabyon, • 04% EA Elastan

 

Slipy ( nohavičky ) vyrobené zo špeciálneho Crabyon vlákna.

 

Slipy ( nohavičky ) vyrobené zo špeciálneho Crabyon vlákna sú naozaj jedinečným produktom.  Crabyon vláknoje prírodné vlákno s obsahom chitosanu. Má ploché švy a mäkký elastický pás. Prispôsobí sa rastu dieťaťa.

 

Má Vaše dieťa alergiu, ekzém alebo mu chcete dopriať len to najlepšie?

Rada RelaxMaternity Baby je vyrábaná novou technológiou, ktorá poskytuje vysokú  pružnosť a komfort pri nosení. To všetko len pri jedinej veľkosti až do troch rokov veku. Výrobky RelaxMaternity Baby sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Vďaka miernej elasticite je jeho nosenie príjemné, a jemné zovretie zabraňuje tvorbe obťažujúcich záhybov či abrázii.

 

Čo je vlákno Crabyon ® ?

RelaxMaternity Baby Crabyon sú zhotovené z revolučného vlákna vyvinutého vďaka najmodernejšej japonskej technológii. Toto vlákno je vyrobené zo zmesi chitosanu, prírodného derivátu chitinových polysacharidov (prírodné substancie, ktoré sa vo veľkom množstve vyskytuje v škrupinách kôrovcov) a viskózy. Chitosan je v medicíne známy pre svoje liečebné účinky a biologickej kompatibility, je preukázateľne baktericídne, plne kompatibilný s ľudskou pokožkou (hypoalergénne) a skvelo absorbuje vlhkosť. Tieto vlastnosti z neho robia ideálny materiál pre citlivú pokožku. Nové vlákno Crabyon ® je zmesou chitosanu a viskózy. Crabyon ® si drží svoje charakteristické vlastnosti po celú dobu užívania. Pranie a opotrebenie na ne nemá žiadny vplyv, je organický, vysoko odolný a 100% biologicky odbúrateľný. Výrobky radu Crabyon ® sú vyrábané modernou technológiou zaisťujúce maximálnu jemnosť, pohodlie, odolnosť, pružnosť a postupné prispôsobenie sa rastu dieťaťa až do troch rokov veku.

 

Výrobky radu Crabyon ® sú vyrábané modernou technológiou zaisťujúce maximálnu jemnosť, pohodlie, odolnosť, pružnosť.

 

Detské slipy ( nohavičky ) je vhodné pre deti od 6-36 mesiacov v jednej veľkosti, ktorá sa prispôsobuje rastu dieťaťa.

Časté otázky (FAQ)

Je možné Vám vrátiť tovar pokiaľ by mi nevyhovovala veľkosť? Tovar môžete vrátiť, alebo vymeniť za inú veľkosť. Je to bežný postup. Ak si nie ste... | viac >>