Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Fungujeme štandardne, kuriér doručuje (podľa našich klientov) štandardne, jedine osobný odber nie je možný. Odporúčania a aktuálne informácie sa dočítate v blogu o aktuálnej situácii.

 

Detské tielko z Crabyon vlákna
Priemerné hodnotenie: 4.5 (2 hodnotení)

Detské tielko z Crabyon vlákna

Kód tovaru:
Art. 5942-BIELAUNI
RelaXsan
Cena21,00 €
Dostupnosť: 
Do dvoch týždňov

71% CO Cotone, • 25% PR Fibra crabyon, • 04% EA Elastan

 

Detské tielko z Crabyon vlákna.

 

Detské tielko z Crabyon vlákna je vhodné pre citlivú detskú pokožku. S pridaním bavlny, dáva toto body pocit jemnosti, pohodlia, ale aj ochrany, pretože je schopné udržiavať stálu hydratáciu pokožky, a zároveň plní antibakteriálnu funkciu. Dôležitou výhodou sú neviditeľné švy, aby sa zabránilo podráždeniu alebo začervenaniu pokožky.

 

Má Vaše dieťa alergiu, ekzém alebo mu chcete dopriať len to najlepšie?
Rada RelaxMaternity Baby je vyrábaná novou technológiou, ktorá poskytuje vysokú  pružnosť a komfort pri nosení. To všetko len pri jedinej veľkosti až do troch rokov veku. Výrobky RelaxMaternity Baby sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Vďaka miernej elasticite je jeho nosenie príjemné, a jemné zovretie zabraňuje tvorbe obťažujúcich záhybov či abrázii.

Čo je vlákno Crabyon ® ?
RelaxMaternity Baby Crabyon sú zhotovené z revolučného vlákna vyvinutého vďaka najmodernejšej japonskej technológii. Toto vlákno je vyrobené zo zmesi chitosanu, prírodného derivátu chitinových polysacharidov (prírodné substancie, ktoré sa vo veľkom množstve vyskytuje v škrupinách kôrovcov) a viskózy. Chitosan je v medicíne známy pre svoje liečebné účinky a biologickej kompatibility, je preukázateľne baktericídne, plne kompatibilný s ľudskou pokožkou (hypoalergénne) a skvelo absorbuje vlhkosť. Tieto vlastnosti z neho robia ideálny materiál pre citlivú pokožku. Nové vlákno Crabyon ® je zmesou chitosanu a viskózy. Crabyon ® si drží svoje charakteristické vlastnosti po celú dobu užívania. Pranie a opotrebenie na ne nemá žiadny vplyv, je organický, vysoko odolný a 100% biologicky odbúrateľný. Výrobky radu Crabyon ® sú vyrábané modernou technológiou zaisťujúce maximálnu jemnosť, pohodlie, odolnosť, pružnosť a postupné prispôsobenie sa rastu dieťaťa až do troch rokov veku.

 

Detské tielko je , hypoalergénne, a je vhodné pre deti vo veku 6 až 36 mesiacov v jednej veľkosti, čo je neuveriteľná výhoda, ktorá umožňuje veľké úspory.