Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Časté otázky (FAQ)

Je možné Vám vrátiť tovar pokiaľ by mi nevyhovovala veľkosť?

Tovar môžete vrátiť, alebo vymeniť za inú veľkosť. Je to bežný postup. Ak si nie ste istá (istý) správnym výberom veľkosti už pri objednávaní tovaru, rada Vám poradím telefonicky na 0917 611 455 – Anna. Mám bohaté skúsenosti s produktami........

Bolo by možné Vaše produkty z línie sťahovacie prádlo pre mužov a ženy použiť po operácii na stiahnutie brucha?

Áno, niektorí lekári odporúčajú naše produkty (často sťahovacie pásy na brucho pre ženy, alebo pre mužov) po sekciách...

Čo je mikrovlákno (anglicky microfiber)?

Je to vlákno z umelej textílie, konkrétne polyamidu (môže byť aj polyester, u nás je to však polyamid), ktoré má hustú a jemnú štruktúru. Tkanina resp. látka je veľmi príjemná na telo (hebká) a používaním sa neničí a nerozťahuje. Výbornou vlastnosťou je jej priedušnosť (v lete pokožka dýcha).  Oproti bavlnenému vláknu je mikrovlákno tenšie, rýchlejšie schne a má dlhšiu životnosť.

Ktoré nohavice doporučujete na klasické cvičenie vo fitness centre?

Odporúčame Dámske športové legíny. Je to jeden z najpredávanejších a zároveň najvyužiteľnejších produktov. Má výborné termoregulačné vlastnosti, odvádza pot od pokožky.... Využijete ich v lete, ale aj v zime, stačí ak si dáte kvalitné podkolienky, a máte termo prádlo napr. na lyžovačku.

Dá sa vydržať celý deň v sťahovacom tielku ?

Dá. Je to otázka zvyku. Ak ste doteraz nepoužívali podobný produkt (sťahovacie tielko dámske, alebo pánske), začnite ho nosiť na 2-3 hodiny denne a postupne čas predlžujte. Väčšina klientov používa tielko počas celého dňa už po prvý krát. Pozor! Nepoužívať počas spánku!

Opýtajte sa nás

CAPTCHA
Táto otázka slúži na zistenie, či ste bežný návštevník, kvôli spamu.
Subscribe to Časté otázky (FAQ)