Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Opätovné spustenie po 15.9 2019 - oznam klientom

Ospravedlňujeme sa za nefunkčnosť objednávkového systému. Meníme distribútora a naskladňujeme nový tovar.
Opätovné spustenie bude po 15.09.2019.

Ďakujeme za pochopenie.

Kompresívne pančuchy bez päty Basic 40 DEN - veľkosť 1 (43-53kg)
Priemerné hodnotenie: 4.4 (5 hodnotení)

Kompresívne pančuchy bez päty Basic 40 denové

Kód tovaru:
Art. 430-PRIRODNA1
RelaXsan
Cena11,00 €
Dostupnosť: 
Do dvoch týždňov

40 denové pančuchy s extra ľahkou odstupňovanou kompresiou 8-11 mmHg bez päty. Kompresívne pančuchy sú určené na každodenné nosenie pri problémoch s kŕčovými žilami.

Kompresívne pančuchy na kŕčové žily

Kompresívne pančuchy RelaxSan 40 denové majú mimoriadne ľahkú kompresiu 8-11 mmHg. Sú ideálne pre unavené a bolestivé nohy, zlý krvný obeh a opuch. Stimulujú krvný obeh a upokojujú unavené a bolestivé nohy. Pohodlné kompresívne pančuchy, vytvarujú hladkú siluetu a vyrovnávajú bruško.

Kedy ich nosiť?

Sťahovacie pančuchy na kŕčové žily vám pomôžu pri začínajúcich náznakoch žilového ochorenia alebo ak máte dlhodobo problém zo žilami. Aby sa vám kŕčové žily neustále nevracali. Nosiť ich môžete každý deň pretože pančucháče majú mimoriadne ľahkú kompresiu. Sú vhodné počas náročnejšieho dňa kedy zmiernia únavu a opuch nôh po namáhavom dni.

Funkcionalita

  • 8-11 mmHg
  • Vysoká kvalita
  • Veľmi jemná kompresia
  • Pančuchy bez päty
  • Sťahujúce pančuchy
  • Hladká silueta
  • Vystužená špička

Sťahovacie pančuchy s veľmi jemnou kompresiou, ktorá začína v oblasti členku a postupne klesá smerom k rozkroku. Pančuchy sú určené pre relax, zlepšenie krvného obehu nôh, zmiernenie únavy a námahy nôh. Vystužená predná špička pre maximálny komfort, trvanlivosť a priľnutie k nohe. Odporúča sa, aby ste si kompresné podkolienky navliekali hneď ráno, ešte predtým ako vstanete z postele. Preto je dobré mať podkolienky prichystané na vašom nočnom stolíku. Vysoká kvalita, 100% vyrobené v Taliansku.

Obsah látky: 88% Nylon, 12% Elastan

Viac: Vyrobené v Taliansku.

Kompresívne pančuchy na krčové žily - veľkosti

Ako si obliect kompresívne pančuchy video

Užitočný návod ako si ľahšie obliect kompresívne pančuchy

Alebo tri rýchle kroky - ako si obliect kompresívne pančuchy

Ako si obliecť kompresívne pančuchy - krok 1Ako si obliecť kompresívne pančuchy - krok 2Ako si obliecť kompresívne pančuchy - krok 3Odstupňovanie kompresie - zdravotné pančuchy

Časté otázky (FAQ)

Je možné Vám vrátiť tovar pokiaľ by mi nevyhovovala veľkosť? Tovar môžete vrátiť, alebo vymeniť za inú veľkosť. Je to bežný postup. Ak si nie ste... | viac >>