Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo
Legíny s vysokým pásom na cvičenie
Priemerné hodnotenie: 4.3 (4 hodnotení)

Legíny s vysokým pásom na cvičenie

Kód tovaru:
Art.413-BIELASM
Farmacell
Cena35,00 €
Dostupnosť: 
Do dvoch týždňov

Legíny na cvičenie - s vysokým pásom

 

Krátke legíny od značky FarmaCell s vysokým pásom majú zpevňujúci a posilňujúci efekt. Sú vyrobené z mikrovlákna a z mliečnej vlákniny MILK. Špeciálna mikromasážna tkanina je určená pre efektívne odstránenie celulitídy. Tkaniva zvlhčujúce a upokojuje pokožku. Legíny s vysokým pásom sú špeciálne navrhnuté na masáž pokožky a zníženie nedokonalosti pokožky spôsobené celulitídou. FarmaCell anticelulitídne legíny majú priedušné a antibakteriálne vlastnosti. Fitness legíny majú push up efekt preto pri ich nosení sa budete cítiť príjemne a sebavedomo. Mliečne vlákno v legínach zvlhčuje a vyživuje pokožku, zatiaľ čo špeciálna mikromasážna tkanina s hrubými a hladkými oblasťami masíruje pokožku a bojuje s nedokonalosťami pokožky, ako je prebytočný tuk a toxíny, celulitída a slabý krvný obeh.

Na aký šport sú určené?

Športové dámske legíny s vysokým pásom odporúčame používať najmä pri pohybe ako je beh, cyklistika, spinning, fitness, aerobic, zumba, joga, ale aj ako termoprádlo napr. na lyžovanie. Legíny udržiavajú kožu zdravú a suchú a teda sú ideálne pre športovcov. Výsledky hovoria za všetko, preto sa práve FarmaCell Massage stal obľúbeným produktom, ktorý odporúčajú mnohí tréneri.

Technické parametre

Biele legíny sú vyrobené z mliečnej vlákniny, ktorá má zvlhčujúce a výživové vlastnosti. Zabezpečuje hladšiu a zdravšiu pokožku. Mliečne vlákno je z biovlákna získaného z mliečnych proteínov, presnejšie z kazeínu, táto látka je hlavnou bielkovinou mlieka. Vďaka mimoriadnym vlastnostiam tohto vlákna znižuje dlhodobo negatívne ióny, čo prospieva ku kvalite ovzdušia. Vláknina má prirodzené antibakteriálne vlastnosti a je účinná proti choroboplodným zárodkom. Naviac aminokyseliny nachádzajúce sa v mlieku, prenesené do vlákna sú hodnotnou zložkou dennej starostlivosti o pokožku, podporuje cirkuláciu. Umožňuje okamžité odparovanie potu a má optimálnu kapacitu absorpcie potenia a vlhkosti. Ideálny pre šport, fitness a tréning. Bezšvová konštrukcia pre maximálne pohodlie a fit - vysoká kvalita, 100% vyrobené v Taliansku.

Obsah látky: 67% Nylon, 20% Mliečne vlákno, 13% Elastan.

Výsledný efekt

FarmaCell krátke legíny s vysokým pásom spevňujú a účinne bojujú proti celulitíde v najviac rizikových častiach tela. Legíny majú niekoľko mimoriadných vlastnosti:

 • Mikromasážna tkanina
 • Anticelulidítne
 • Zvlhčuje a upokojuje pokožku
 • Push up efekt
 • Účinné na prebytočný tuk a toxíny
 • Účinné na slabý krvný obeh
 • Termoreguláčné
 • Hladšia a zdravšia pokožka
 • Antibakteriálne
 • Okamžité odparovanie potu
 • Bezšvové

Tip: Rýchlejší anticelulitídny efekt dosiahnete pri používaní nohavíc FarmaCell Massage cez deň a anticelulitídnych náplastí FarmaCell v noci.

Kvalita: Vyrobené v Taliansku, CE (cetifikát o zhode), schválené Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv SR (ŠÚKL), UNIVERSITA DEGLI STUDI DI FERRARA - CENTRO DI COSMETOLOGIA - klinické hodnotenie účinnosti a znášanlivosti pokožky tela s cieľom zníženia celulitídy.

Používanie / Kontraindikácie: Neodporúča sa pri dermatologických ochoreniach so sekrétom, nedávnych trombózach a tehotným ženám.

Veľkostná tabuľka

tabulka velkosti leginy - aj nadmerné veľkosti, xxl

 Ak sa neviete rozhodnúť pre správnu veľkosť, vyberte si väčšiu.