Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo

Fungujeme štandardne, kuriér doručuje (podľa našich klientov) štandardne, jedine osobný odber nie je možný. Odporúčania a aktuálne informácie sa dočítate v blogu o aktuálnej situácii.

 

tvarovacia spodnička gatta
Priemerné hodnotenie: 5 (1 hodnotenie)

Tvarovacia spodnička Gatta

Kód tovaru:
6514-PRIRODNAS
Gatta
Cena34,00 €
Dostupnosť: 
Skladom

Tvarovací pás Gatta

 • Efektívne modeluje postavu v oblasti pása a brucha
 • Mimoriadna elasticita
 • Pás je bezšvový – záruka diskrétnosti aj pod obtiahnutým oblečením
 • Rýchloschnúca tkanina
 • Zapínanie pomocou háčikov na spôsob korzetu – jednoduchá a rýchla manipulácia
 • Pás je veľkostne nastaviteľný, zapínacie patenty sú v troch radoch
 • Dômyselný vloženie pružných oporných kostíc, ktoré slúžia ako opora a zvyšujú zoštíhľujúci efekt
 • Hebký povrch príjemný na dotyk
 • Pohodlné nosenie bez dojmu stiahnutia a obmedzovania v pohybe

Kde na tele docielite efekt?

 • V oblasti pása a bokov
 • Na celom povrchu bruška

Pod aké oblečenie je dámsky zoštíhľujúci pás vhodný?

Nakoľko je pás bezšvový a disponuje unikátnou schopnosťou prispôsobiť sa telu, je možné ho nosiť pod akékoľvek oblečenie. Poskytuje maximálne pohodlie, preto je vhodný aj na dlhodobé nosenie. Najviac jeho prítomnosť oceníte pri nosení obtiahnutého a tesného oblečenia, ktoré zdôrazňuje kontúry bokov a brucha. Pri nosení sa nezošmykuje, nevadí mu ani prudší pohyb, dôsledkom čoho je ideálnym doplnkom aj pod večerné elegantné šaty.

Pre koho je pás vhodný?

Dámsky sťahujúci pás zastúpi aj pomôcku na udržanie uvoľneného brušného svalstva po pôrode. Vďaka tomu sa z neho stáva aj zdravotný oporný pás, nielen funkčný doplnok pod šaty s estetickým účelom. Pokožke a svalom, ktoré stratili pružnosť či elasticitu dodáva oporu, takisto spevňuje oblasť chrbta. Po dlhodobejšom nosení sú viditeľné výsledky – svalstvo je pevnejšie a oblasť menej bolestivejšia. Odporúča sa teda nosiť aj ženám po pôrode, ktoré citlivo reagujú na roztiahnutie panvovej oblasti.

Vlastnosti zoštíhľujúceho pásu

Výnimočným prvkom je vloženie poddajných kostíc do celého obvodu pásu. Pružný materiál telo obopne, no nezovrie ho tak, aby pás neskôr prekážal v pohybe. Kostice zasa zabezpečujú stabilitu svalstva a zvyšujú účinky tkaniny, v nemalej miere napomáhajú k správnemu držaniu tela. Praktické zapínanie pomocou háčikov umožňuje pás kedykoľvek nasadiť alebo sňať bez pomoci inej osoby. Trojradový mechanizmus zapnutia v kombinácii s jedinečne flexibilnou látkou sú zárukou toho, že vám pás padne presne na mieru.

Efekt dámskeho pásu pod šaty

Najvýraznejší efekt pás prinesie v oblasti pása a bruška. Podporuje a zachováva ženské krivky, pričom efektívne koriguje nedokonalosti. Pomôcka sa prispôsobí šírke hrudného koša a súvislo k nemu dotvaruje pás tak, aby zároveň vynikol prechod medzi bokmi. Rovnako si poradí s tukom alebo povoleným svalstvom na bruchu, ktoré vyhladí a urobí ho plochým.

Odporúčaná farba

Zdravotný sťahovací pás prinesie maximálnu diskrétnosť v tmavej telovej farbe.

 

Obsah látok: 93% polyamid, 7% elastan

veľkostná tabuľka tvarovacia spodnička Gatta

 

Podobné produkty