Prázdne

Spolu: 0,00 €

Spodné prádlo eu

Sťahovacie, športové a zdravotné spodné prádlo
Slipy - zvýšený pás  - biele
Priemerné hodnotenie: 4.3 (3 hodnotení)

Sťahovacie slipy

Kód tovaru:
Art.411-BIELAS
Farmacell
Cena23,00 €
Dostupnosť: 
Do dvoch týždňov

Sťahovacie slipy

 

 

 

 
  • Pružný, elastický bavlnený materiál
  • Dokonalá optická korekcia brucha a bokov vďaka zvýšenému pásu
  • Pás na telo netlačí, nespôsobuje nepríjemného pocity sťahovania
  • Priedušný materiál
  • Kompresná látka je v oblasti pása v dvoch vrstvách
  • Bez bočných švov – mimoriadna diskrétnosť a maximálny komfort
  • Slipy sú vhodné pod akékoľvek oblečenie, nie je ich vidieť
  • Anatomicky navrhnuté, ideálne aj na každodenné nosenie
  • Klin je pretkaný striebornou niťou – záruka hygieny a antibakteriálneho prostredia

Kde na tele docielite efekt?

Pánske sťahovacie slipy vďaka zvýšenému elastickému pásu zoštíhľujú boky a brucho, pričom intímnym partiám prinášajú rovnaké pohodlie ako akákoľvek iná bielizeň. 

Pod aké oblečenie sú pánske sťahovacie slipy vhodné?

Pánske sťahovacie slipy vás vo výbere oblečenia nijako neobmedzujú. Bezšvový zvýšený pás nie je vidno ani pod tenšou látkou – pás s pokožkou vytvoria plynulý prechod. Sťahovacie slipy sú teda vhodné pod akékoľvek nohavice (rifle, elegantné nohavice, plátené nohavice…) a zároveň neprekážajú ani nepútajú pozornosť pod žiadnym vrchným dielom oblečenia (tielko, tričko s krátkym rukávom, sveter, košeľa...). 

Pre koho sú pánske sťahovacie slipy vhodné?

Bielizeň ocenia predovšetkým páni s väčším bruškom alebo širšími bokmi, ktoré napríklad v sede počas nosenia nohavíc s hrubším vrchným lemom vytvárajú neželané tukové záhyby. Rovnako sťahovacie slipy poslúžia počas výnimočných príležitostí, kedy je potrebné obliecť si elegantné nohavice a oblek. 

Unikátne vlastnosti sťahovacích slipov

Výrobca stavil na kvalitný materiál a dôsledne premyslený strih, vďaka čomu sú sťahovacie slipy funkčnou, trvácnou a hygienickou bielizňou, vhodnou na každodenné nosenie. Dvojvrstvový formujúci pás je vplyvom bezšvového zakončenia neviditeľný a nesmierne diskrétny. Použitie striebornej nite vpletenej do tkaniny v oblasti klinu zasa zaručuje dokonalé hygienické prostredie, dôsledkom čoho sa zo sťahujúcej bielizne stáva zároveň aj antibakteriálne spodné prádlo. 

Aký je výsledný efekt pri nosení pánskych sťahovacích slipov?

Pás siahajúci tesne pod pupok problematické partie vyhladí a zabráni tvoreniu tukových záhybov napríklad pri nosení úzkych nohavíc v oblasti bokov. Slipy účinne predchádzajú zarezávaniu oblečenia do tela, vďaka čomu brucho a boky nevytvárajú neželané tukové riasy. Prebytočný tuk je zafixovaný a slipy mu nedovolia prevísať cez lem nohavíc.Vyformovanie brušnej časti a partií bokov uľahčuje zapínanie tesnejšej košele alebo užších nohavíc. Výsledkom je pevnejšia, súmernejšia a opticky štíhlejšia postava.

Obsah látok: 50% nylón, 39% bavlna, 11% elastan.

Podobné produkty

Časté otázky (FAQ)

Bolo by možné Vaše produkty z línie sťahovacie prádlo pre mužov a ženy použiť po operácii na stiahnutie brucha? Áno, niektorí lekári odporúčajú naše... | viac >>
Dá sa vydržať celý deň v sťahovacom tielku ? Dá. Je to otázka zvyku. Ak ste doteraz nepoužívali podobný produkt (sťahovacie tielko dámske, alebo... | viac >>